Telefon: +90 850 3038184 - E-mail: info@turkiyedunyamedya.com

Web Tasarım

Eğer kaliteli bir web sitesi ihtiyacınız var ise sizde İstanbul’da şirket dükkan sahibiyseniz hemen bize ulaşın gelelim görüşelim vermiş olduğumuz profesyonel hizmetleri sizlere sunalım teklifimizi verelim sizin bütçenize göre uygun web sitesi yapalım.
Sadece web sitesi almakla şirketinizin gelirlerini yükseltemezsiniz yaptırdığınız web sitesinin google seo optimizasyon uyumlu olması da gerekir.

Seo uyumlu web sitesi nedir?

Google da üst sıralara çıkabilmek için google’nin yazılı olarak bildirmediği ama uyguladığı bazı kriterler vardır bunlara 100% uyumlu olan bir başka deyişle google dostu siteler diyoruz bu tür siteler sayesinde sitenizde paylaştığınız bir yazı veya resim google tarafından hemen algılanır ve isteğiniz kelimede üst sıralara kolayca yükselebilirsiniz.
Türkiye’de birçok web tasarım firması bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı sadece para odaklıdır ve karşısındaki müşterinin ne istediğini değil sadece alacağı parayı baz alarak çalışma yaparlar bu yüzden web tasarım yaptıran firma verdiği ücretin karşılığını alamamakta ve işini en çok etkileyecek olan sanal ortamın nimetlerinden yararlanamamaktadır.
Eğer tercihinizi Türkiye Dünya Medyadan yana kullanırsanız sitelerinizi google ve diğer arama motorlarına uyumlu olarak kodlamasını yaparız göndermiş olduğunuz içerikleri sitenize ekleriz ve çok kullanışlı yönetim panelimiz olan TD Panel versiyon 1.9.2 ile web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.
Yönetim panelimiz sürekli güncellemekte ve her gün gelişmekte olan bilişim sektörüne sürekli ayak uydurmaktadır.Bu sayede sizde teknolojinin en son halin sahip olmakta ve sürekli sitenize birlikte gelişim halinde olacaksınız. Web Sitelerimizin Yönetim paneli mobil uyumlu olması nedeniyle ister telefondan ister tabletten İnternet bağlanan her cihazdan kolaylıkla içerik ekleye bileceksiniz.

WhatsApp WhatsApp İletişim