Telefon: +90 850 3038184 - E-mail: info@turkiyedunyamedya.com

İnsan Kaynakları

İK POLİTİKAMIZ;

Insan Kaynaklari politikamizi; müsteri odakli yaklasimimiz ile dogru kisileri dogru ise yerlestirmek, sirketimiz içerisinde yüksek potansiyeli olan seçmek, rotasyon uygulamalari ile çesitli is dallarinda gelisimlerini saglamak, performans yönetim sistemi ile performanslarini degerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlamasi yapmak,çalisanlarimiz ile uzun vadeli isbirligimizi sürdürmek olarak tanimlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylasimi ile etik bakis açimizdan asla vazgeçmeden konulara yaklasarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açik, yaratici, güvenilir, çagdas insan kaynaklari politikalari uygulayarak sizlerin yaninda olacagiz.

Insan Kaynaklarinin Misyonu:

Basin,Yayin ve Medya sektöründe öncü bir kurulus olan Türkiye Dünya Medya çalisanlarinin bireysel ve profesyonel gelisimlerini tamamlamalari için her türlü firsati yaratir. Insan Kaynaklari’nin misyonu, Türkiye Dünya Medyanin medya sektörü alaninda üstün nitelikli çalisanlar için en çok tercih edilen sirket olmasini saglamaktir.

Insan Kaynaklarinin Vizyonu:

Çalisanlarimiza heyecan ve gurur veren bir çalisma ortami yaratarak,sirketimizin sürekli basarisinda en büyük etken olan çalisan memnuniyetinin devamliligini saglamak; müsteri odakli, topluma karsi sorumlu ve etik degerlere önem veren, daima kazanmayi hedefleyen sirketimizin yüksek nitelikli çalisanlarinin bilgi, beceri ve yetkinliklerini gelistirip;potansiyellerini ortaya çikarip, sürekli üstün performans göstermelerini saglayarak,medya sektöründe en çok tercih edilen sirket olmak ve bu konumu korumaktir.

WhatsApp WhatsApp İletişim