Telefon: +90 850 3038184 - E-mail: info@turkiyedunyamedya.com

İk Politikamız

İk Politikamız;

İnsan kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru ise yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyeli olan seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli is dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak, çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.
Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:

Basın-Yayın ve Medya sektöründe öncü bir kuruluş olan Türkiye Dünya Medya çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynaklarının misyonu, medya sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karsı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini saglayarak,medya sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

WhatsApp WhatsApp İletişim