Telefon: +90 850 3038184 - E-mail: info@turkiyedunyamedya.com

HAKKIMIZDA

1994 yılından itibaren İstanbul’da; PTT’ye ait ‘’Altın Rehber’’ ve ‘’118 Bilinmeyen Numaralar’’ın devamı niteliğinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız; reklam, rehber ve dergi alanlarında, profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bugün ise; Türkiye’nin her vilayetinde hemşehrilik, yöre, memleket rehberlerini, yöreselden ulusala; illerin tarihçesini, kültürünü, turizmini, sanayisini tanıtan ve Türkiye’nin 7 bölgesinde sanayi ve ticaret rehberleri oluşturan ve tekrar Türkiye’nin her vilayetini, her sektörünü ve üreticisini, toptancısını, sanayicisini, perakendecisini, dağıtımcısını, Türkiye pazarlarında birbirine tanıtan; ‘81 İl Türkiye internet ve Mail Rehberi’ , şubeleri ve 100’lerce personeli bulunan firmamız, emin adımlarla büyümektedir.
Ayrıca; AR-GE’yi, Türk pazarlarını, sanayicisini, üreticisini, ürünlerini; dünya pazarlarında, fuarlarda, konsolosluklarda, ticaret ateşeliklerinde, serbest bölgelerde, ithalat ve ihracat birliklerinde en iyi şekilde reklam çalışmalarını gerçekleştirmiş, Türk Sanayisine ‘’Dünya Rehberleri’’ ile destek vermiştir. Reklam tanıtımlarında, 100’lerce sektörden 1000’lerce firma ile çalışmış ve her noktaya hizmetini taşımanın haklı gururunu yaşamıştır.

Yıllardır, hizmet alanlarına her geçen gün yenilerini ekleyerek, piyasanın ihtiyacı olan her alanda tanıtım desteği sağlamıştır. Bu hizmetlerinin yanı sıra, piyasa araştırmasını her zaman ön planda tutarak yenilikleriyle beraber, hizmet ağını da genişletmiştir.
Çağımızda gelişmenin sonucu olarak, ülkeler arası sınırlar kalkıyor; ticaret alanı olabildiğince büyüyor. Gelişen teknolojinin sonucu olarak, kişisel ve kurumsal tanıtım olanakları ve araçları da hızla değişiyor. Ancak sınırlı bilgi ve sınırlı tanıtıma ulaştıran eski yöntemler, çağımızın gereği olarak yerini daha hızlı ve geniş kitlelere ulaşmayı sağlayacak yeni yöntemlere bırakıyor. Çağımızda ayakta kalmanızın ve işinizi daha ileriye götürebilmenizin tek yolu; bilinçli, etkili, zamana uygun reklam ve tanıtım yapmak size ve firmanıza kolay ulaşılabilmesini sağlamaktır.

Günümüzde;

’Türkiye Geneli Türkiye İşletmeler Rehberi’ : Üretim, sanayi ve tüm sektörlere ulaşmayı,
‘Bölge İşletmeler Rehberleri’ : Bölgelerin, ihtiyaç duyduğu tüm firmalara ulaşmasını,
‘İl İşletmeler Rehberleri’ : İllerde ki tüm sektör alanlarına ulaşmayı,
‘Sektörel Rehber’ : Tüm sektörlerden haberdar olmayı; üreticisini, toptancısı ve perakendecisi ile tanıştırmayı,
‘Dünya Rehberleri’ : İthalatçı – İhracatçı ve tedarikçi firmaların bilgileriyle buluşturma imkanı sağlamıştır.
Tüm çalışmalarında; bilişim teknolojilerini kullanmış, profesyonel web-tasarımları oluşturmuş ve firmanızı çesitli arama motorlarının üst sayfalarına taşıyarak, güçlü ve etkili reklam kitlesine ulaşmanızı sağlamıştır. Bütün bu hizmetlerinin yanı sıra, markalaşmanızı sağlayacak ‘’Marka-Patent Hizmetleri’’ni de sunmaktadır.
2015 – 2023 yılları arası projeleri kapsamında; sizlere Türkiye Sanayi Gazetesi ve Türkiye Şehir Gazete’lerini ulaştırmıştır. Her ay, ulusal yayınlar çıkartmaktadır.
2015 – 2023 yılları arası projeler kapsamında üretilen, Türkiye Sanayi Rehberi ve Türkiye Şehir Rehberi 6 aylık periyotlarla çıkmakta ve firmalara ulaşmaktadır.

Bu bakış açısıyla Türkiye Dünya Medya, geçmişten gelen tecrübesini son teknoloji ürünleriyle harmanlayarak; müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle, çalışmalarına ve hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz:

Türkiye Dünya Medya ailesi olarak ‘’her zaman daha ileri’’ mottosunu hedeflemekteyiz.Türkiye Dünya Medya Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte, mutlak başarı için çalışıyoruz.

Vizyonumuz:

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider medya şirketi olarak; kalıcı,yenilikçi teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek en önemli hedeflerimizdir.

WhatsApp WhatsApp İletişim